W minioną sobotę odbył się nasz rodzinny festyn, zorganizowany specjalnie dla pracowników firmy MARK’S Marszałkowscy i ich rodzin!
To był niezapomniany dzień pełen radości i zabawy. Na terenie parku w Walichnowach zgromadziły się całe rodziny, by wspólnie spędzić czas i cieszyć się różnorodnymi formami rozrywki.
Najmłodsi uczestnicy festynu mogli bawić się na kolorowych dmuchańcach, zjeżdżalniach i trampolinach, które cieszyły się ogromnym powodzeniem. Skakanie, zjeżdżanie i wspinanie się po dmuchanych zamkach dostarczyło dzieciom mnóstwo radości i śmiechu. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także symulatory gier oraz foto budka, w której całe rodziny mogły robić sobie zabawne, pamiątkowe zdjęcia. Nie brakowało śmiechu i radości, gdy każdy starał się stworzyć najzabawniejsze zdjęcie.
Na naszym festynie rodzinnym nie zabrakło emocjonujących atrakcji również dla dorosłych.
Byk rodeo oraz przeciąganie liny dostarczyły uczestnikom mnóstwa adrenaliny i śmiechu!
Uczestnicy próbowali jak najdłużej utrzymać się na szalejącym byku, co okazało się prawdziwym wyzwaniem. Zabawa była niesamowita, a kibice zagrzewali swoich faworytów do walki.
Tłumy kibiców i uczestników przyciągnęła także klastyczna, jednak nie mniej emocjonująca gra – przeciąganie liny. Były okrzyki, doping i mnóstwo radości, a każda runda przynosiła nowe emocje.
Podczas festynu nie mogło zabraknąć pyszności kulinarnych. Na uczestników czekały lody i wata cukrowa, które były idealnym uzupełnieniem słonecznego dnia. Dla dorosłych przygotowano specjalne posiłki: soczyste burgery, pieczone prosię, kiełbaski, kaszankę, karkówkę z grilla oraz różnorodne napoje. Wszystko to było serwowane przez uśmiechnięty personel, który dbał o to, aby nikomu niczego nie brakowało.
Wieczorem nadszedł czas na muzyczną ucztę. Na scenie pojawił się zespół Milano, który swoimi energetycznymi hitami porwał wszystkich do tańca. Zabawa trwała do białego rana, a muzyka wypełniała cały teren festynu, tworząc niepowtarzalną atmosferę radości i wspólnoty.
Serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom oraz ich rodzinom za obecność i wspólne świętowanie. Wasza obecność uczyniła ten dzień wyjątkowym i pełnym radości. Cieszymy się, że mogliśmy spędzić ten czas razem i już teraz nie możemy się doczekać kolejnej edycji naszego festynu rodzinnego.
Wszystkie niezapomniane chwile z naszego rodzinnego festynu zostały uwiecznione przez @piotrpabisiak.
Nie przegapcie okazji, by zobaczyć siebie i swoich bliskich w akcji oraz poczuć jeszcze raz magię tego wydarzenia!
Do zobaczenia wkrótce !
Właściciele MARK’S Marszałkowscy